21 жовтня 2008 р.ІНТЕРНЕТ-ГАЗЕТА «Севлюш-Екран»
 21 жовтня 2008 р.

 

До уваги телеглядачів!

У п»ятницю в програмі «Діалог» візьмуть участь прокурор Виноградівського району Олександр Граб та начальник районного відділу внутрішніх справ Дмитро Балог. Запитання до керівників силових відомств району можна надіслати на адресу ТРК «Виноградів ТВ» ( м.Виноградів, пл. Миру, 4) або ж за телефоном 2-11-19.

 

Влада інформує:

17 жовтня урочисто відкрито відремонтоване приміщення терапевтичного відділення райлікарні. Роботи проводилися за кошти районного бюджету та благодійні внески підприємців району. У відкритті взяли участь Володимир Брич – заступник начальника управління охорони здоров'я ОДА, Василь Якоб – голова райдержадміністрації, депутати районної, обласної рад, спонсори.

 

Цього ж дня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Єви Райз проведено засідання Координаційної ради по виконанню Програми «Здоров»я нації». Йшлося про виконання заходів  безпеки дорожньо-транспортного руху, профілактики травматизму в районі. За інформацією районного травматолога Юрія Сігеті, у районі, у порівнянні з відповідним періодом минулого року, зменшився показник травматизму. Але викликає занепокоєння підвищення травматизму серед водіїв скутерів.

 

Координаційна рада прийняла рішення рекомендувати відділенню ДАІ і надалі проводити профілактичну роботу з учасниками дорожньо-транспортного руху, відділу освіти посилити просвітницьку роботу по дотриманню правил вуличного руху серед школярів, виконкому міської ради вжити заходів по встановленню світлофорів на перехрестях доріг у місті, обладнанню автостоянки поблизу райполіклініки.

 

У суботу у Виноградові побував народний депутат України, радник Президента Станіслав Аржевітін. Як нещодавно обраний голова обласної партійної організації «Нашої України» він провів нараду з активом місцевих нашоукраїнців. В інтерв»ю телеканалу «Виноградів ТВ» С.Аржевітін наголосив на важливості об»єднання української еліти, зусиль уряду, Нацбанку і президента перед загрозою світової фінансової кризи. Водночас, нардеп зауважив, що фінансова криза не завадить політикам провести дострокові парламентські вибори.

 

Днем раніше в Ужгороді на юридичному факультеті УжНУ С.Аржевітін презентував другу книжку запланованого ним десятитомного видання про Колочаву. У ґрунтовному дослідженні на основі багатьох історичних документів автор показує роль релігії в житті колочавців і складний шлях розвитку релігійних відносин вцілому на Верховині. Презентація книжки була продовжена в музейному комплексі, де представлено ряд сценок із призабутих на сьогодні звичаїв та традицій верховинців.

 

Тема розчищення русла Тиси, а точніше, безконтрольного забору гравійно-піщаної суміші та ще й зі шкодою для природного середовища, була першою на розгляді двох комісій районної ради по будівництву, транспорту, зв»язку та з питань земельних ресурсів. Комісії засідали у середу, аби підготувати конкретні пропозиції для сесії районної ради.

 

 Парадоксальність становища полягає у цілковитій відсутності коштів у місцевих бюджетах для розчищення малих річок і каналів. Саме ці річечки і потічки найчастіше завдають шкоди людям при паводках. І водночас тисячі кубів дорогого піску й гравію масово вивозяться з берегів Тиси, поповнюючи особисті бюджети кількох підприємливих бізнесменів. Усе це відбувається при дивовижній мовчанці бідних на гроші сільських рад.

 

Діяльність приватних структур на берегах Тиси не просто завдає шкоди річці , її фауні , вона здатна загострити можливу паводкову ситуацію. Не випадково це стало предметом зацікавлення як управління рибоохорони, так інших контролюючих органів.

В активних дебатах депутати намагалися знайти вихід із ситуації, що склалася на Тисі.

 

Комісії вирішили пропонувати районній раді відмовитись від послуг приватних підприємців у розчищенні русла Тиси. Це право через конкурс одержуватимуть організації – юридичні особи, які мають належну матеріально-технічну базу. До речі, відрахування місцеві бюджети з одного куба вивезеного гравію планується збільшити з однієї до двох гривень.

 

Інша комісія районної ради, планово-бюджетна, провела засідання вчора. Без особливих дискусій члени комісії погодилися із запропонованим керівництвом ради й адміністрації розподілом понадпланових доходів у сумі 1 мільйон 87 тисяч гривень. Половина цих грошей піде на зарплату працівникам сільських рад, а решту на дитсадки в Під виноградові, Новому Селі, Дюлі, амбулаторію у Фанчикові, водозабезпечення в Широкому тощо. Інші клопотання майже на 7 мільйонів гривень не будуть задоволені через брак коштів. Пропозиції комісій розглядалися сьогодні на сесії районної ради.

 

Національна страхова компанія «Оранта» проводить всеукраїнську благодійну акцію «Марафон уваги». Минулого тижня з благодійною місією страхова компанія, зокрема, представники її обласної дирекції та виноградівського відділення, завітали в дитячий санаторний будинок «Берізка».

 

 

Благодійники подарували санаторію насос, що вдихнув життя у чепурний фонтан. Його надала для дітей Виноградівська податкова інспекція. Директор дитбудинку «Берізка» Ганна Іванівна Велеган вдячна добродіям, адже симпатичний фонтан скрасить будні вихованців санаторію, а дзюркіт води з джерельця допоможе лікувати нервові розлади у дітей.

 

Та це не всі подарунки, з якими прийшли представники «Оранти». Як приватний підприємець, Василь Доробан на цілий рік застрахував від нещасних випадків маленьких мешканців санаторного дитбудинку. У свою чергу діти віддячили гостям концертною програмою, на якій також отримали чимало подарунків за участь у конкурсах.

 

У п»ятницю відбулася чергова сесія міської ради. Вона розглянула питання підвищення тарифів на послуги тепло- і водопостачання, дотації управлінню житлово-комунального господарства. Міські обранці заслухали звіти керівників ВУЖКГ та «Виноградів теплокомуненерго».

 

Для населення плата за опалення квадратного метра загальної площі складатиме 7,65 грн ( було 5,35 грн). Для інших категорій – 16,21 грн. ( було – 14,26 грн.).

За гарячу воду плата з одного мешканця на місяць без лічильника становитиме 32,35 грн. ( було 31,53 грн.), з лічильником – 12,73 грн. (було – 12,40 грн.). Це прогнозні цифри. Їх обговорення триватиме два тижні. Після депутати знову зберуться і затвердять остаточні цифри.

 

Виноградів ці «колосівці» у складі збірної області взяли участь у фінальних змаганнях Всеукраїнських сільських спортивних ігор товариства «Колос». Закарпатці були тільки 18-ми в загальному заліку команд.

 

Третє місце серед ветеранів посів гирьовик Олександр Марчук. Тенісист Золтан Сіладі зумів піднятися на четверту сходинку турнірної таблиці. В армреслігну Артур Ваш став десятим, а в гирьовому спорті Сергій Рудчук зайняв десяте місце. Всі інші виноградів ці потрапили до двадцятки кращих. Про це повідомив голова райради «Колос» Олександр Чука.

 

В Архангельську (Росія) пройшла першість світу та Європи з гирьового спорту серед ветеранів. На спорткомплексі «Динамо» змагалися біля 500 учасників із 16 країн світу. Крім ближнього і дальнього зарубіжжя на помост виходили спортсмени з Китаю, Японії, Гани, Сірії, Нігерії, Ямайки та Перу.

 

                Українська команда гирьовиків-ветеранів (чоловіки від 40 років, жінки від 30-ти і вище) складалася з 26 спорстменів, серед яких було тільки дві жінки – заслужений майстер спорту Любов Черепаха та представниця Виноградівського клубу силових видів спорту Ольга Розгоні.

 

                42-річна тендітна спортсменка за 10 хвилин виконала 115 підйомів 12-кілограмової гирі, стала майстром спорту серед ветеранів і привезла до Виноградова 6 медалей, з яких 4 золоті та дві срібні.

Тренер Виноградівського клубу силових видів спорту Володимир Стрілецький після 6-річної перерви на виступах у подібній першості світу посів цього року 3 місце у двоборстві, випередивши заслуженого майстра спорту України Юрія Черепанова з Криму.

 

Подаруйте собі зайву годину! У кінці тижня на території України вводиться в дію зимовий час. У ніч з суботи на неділю 26 жовтня не забудьте перевести стрілки годинника на годину назад.

 

Поразку з рахунком 1:0 привезла в неділю з Іванівців Мукачівського району головна виноградівська команда ФК «Севлюш». До фінішу чемпіонату підопічним Ігоря Кабиша залишилося зіграти одну гру з Кольчином. Незалежно від результату цього поєдинку, що має пройти 26 жовтня на стадіоні «Юність» у Виноградові, «Севлюш», вочевидь, залишиться на звичній для себе середині турнірної таблиці чемпіонату області.

 

Районна федерація футболу повідомила:

Продовжується першість району з футболу. Зафіксовані наступні результати:

Неветленфолу – Підвиноградів                     3:0       3:0

Нове Село – Тісобикень                                  3:1           1:2

Дюла – Сасово                                                  3:2           3:0                         

Великі Ком»яти – Форголань                        1:2           3:1

Боржавське – Шаланки                                   5:2           3:1                      

Публічний договір

Статистика / кабінет абонента

Пошук

������ �����������