Новини з Виноградова

Телегазета 14.04.09


Вихідними днями через погодні умови, насамперед грози, в області було відключено від електропостачання 11 населених пунктів, Окрім того, від електрозв»язку було відключено серед село Боржавське нашого району.

10 квітня в чергову частину РВ надійшла заява мешканки м. Виноградів, вул. І.Франка про те, що 5 квітня близько 15.00 год. її дочка 198,9 року народження вийшла з дому прогулятись і до цього часу додому не повернулася. Проводяться розшукові заходи по втановленню місцезнаходження дівчини.

У В А Г А ! Р О З Ш У К!


Виноградівським РВ ГУМВС встановлюється місцезнаходження Бан Ренати Михайлівної, 1989 року народження, мешканки м.Виноградів вул.І.Франка, яка 5 квітня 2009 року близько 15 години вийшла з дому прогулятись і до цього часу додому не повернулася.
ЇЇ прикмети: зріст 165 - 170 см., середньої тілобудови, волосся довге, фарбоване в рудий відтінок, лице кругловате, очі голубовато-зелені, ніс прямий, губи тонкі, рот середній.
Була одягнена: в чорну блузку, в джинсову міні-спідницю синього кольору, чорні колготи з візерунками та чорні чобітки до колін. При собі мала чорну маленьку жіночу сумочку.
Якщо кому-небудь щось відомо про місцеперебування розшукуваної дівчини, просимо повідомляти по телефону 2-33-40 або 02.


У п’ятницю, 10 квітня, у Виноградові відбулися установчі збори нової незалежної громадської організації «Общество русинів». У порядку денному зборів, підготованому ініціативною групою, йшлося про затвердження Статуту організації, створення та затвердження керівних органів.

У результаті перемовин головою новоствореної організації, яка ставить за мету культурно-просвітницьку діяльність, обрано Володимира Мореку, заступниками - Івана Черепка та Миколу Старосту.

Призначено також правління організації та ревізійну комісію. На черзі – реєстрація в управлінні юстиції та Державного реєстратора.

Еколого-натуралістичний центр учнівської молоді – повноцінна ланка ланцюгу безперервного виховного процесу. На заняттях у гуртках діти мають можливості поліпшити психологічне здоров»я, зняти щоденні напруження шкільного життя.

Розширюється мережа творчих об»єднань за інтересами, збільшується кількість гуртків, а їхня профільність стає більш різноманітною. Керівники гуртків - у постійних пошуках оригінальних форм організації дитячої діяльності. Вони традиційно проводять між собою майстер-класи.

Останній з них присвятили одному з найсучасніших і захоплюючих видів рукоділля – вишивання стрічками. Досвідом з техніки вишивання ділилася керівник гуртків Малокопанської ЗОШ І-ІІ ступенів Оксана Боршош. Колеги старанно засвоювали основні прийми роботи, які використовуються при вишивання стрічками. Результат перевершив очікування і керівники гуртків власноруч створили картини.

У четвер, 16 квітня, у ВПУ -34 відбудеться презентація книги «Зоряне надвечір»я». Автор - Юрій Погоріляк з Широкого, давно і плідно працює на літературній ниві Він презентує вже 13-ту збірку своїх творів.

Незабаром, 10 травня, Україна відзначатиме День Матері. З цієї нагоди Виноградівське телебачення спільно з супермаркетом «Гранд» започатковує конкурс, який називатиметься «Мама».

До участі в ньому приймаються кращі фото найголовнішої на світі людини, а також творчі розповіді про життя і захоплення ваших мам. За найкращими життєвими історіями відзнімемо телевізійні сюжети і нагородимо переможців.

День Матері відзначається у другу неділю травня, бо це місяць Пречистої Діви Марії, яка благословила у хресну путь свого єдиного сина – Спасителя людства. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва і допомоги.

У травні, коли природа Мати виряджає свою доню Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві і відзначають День Матері.


Публічний договір

Статистика / кабінет абонента

Пошук

������ �����������