Севлюш-екран

Телегазета 12.05.09


9 травня у Виноградові відбувся мітинг, присвячений 64 - річчю Великої Перемоги.
На площі зібралися городяни і гості міста, щоб віддати шану і повагу тим ветеранам, котрі дожили до сьогоднішніх днів, та вшанувати пам’ять тих, кого вже немає серед нас, хто віддав своє життя заради нашої свободи.

Представники влади, громадських організацій, молодь та ветерани поклали квіти шани до меморіального комплексу та стели розстрілу партизан – підпільників було покладено корзини квітів. На честь загиблих пролунали військові салюти. Промови виголосили мер міста Степан Бочкай, голова райради Олег Любимов, також виступили голова районної спілки ветеранів України Володимир Мельниченко та учениця гімназії Вікторія Товні .

Бездоганне та щире виконання пісень воєнних часів продемонстрував самодіяльний народний оркестр народних інструментів і хор працівників культури та любителів хорового співу міського будинку культури .

Завершальною крапкою мітингу стало виконання пісні «День Победы» хором ветеранів та військовим духовим оркестром. Також цього дня в міському будинку культури відбувся святковий концерт за участі народного хору ветеранів, учасників художньої самодіяльності району та артистів обласної філармонії.

До чергової частини райвідділу міліції надійшло повідомлення від мешканки с. Велятино, Хустського р-ну про те, що невідома особа шляхом пошкодження вхідних дверей проникла в квартиру по вул. Перемоги у Виноградові, де тимчасово проживає її син, звідки викрала його мобільний телефон.

Працівниками Виноградівського райвідділу було встановлено, що крадіжку скоїв 43-річний мешканець с. Велятино. По даному факту проводиться перевірка.


На Закарпатті, за результатами квітня, один із найменших по Україні показників зростання споживчих цін. За цим показником наша область разом із Дніпропетровською та Сумською займають друге місце по Україні. Нижчий показник тільки в Івано-Франківської області.

Нижчі в Закарпатській області за середні показники по Україні ціни на молоко, хліб із борошна пшеничного вищого сорту, сметану та масло вершкове.

За ініціативи Закарпатського обласного агентства із залучення інвестицій та господарського розвитку територій у нашому краї відбулась зустріч із президентом французької інжинірингової компанії «Бетен Інтернешенел» Жаном Рошем та представниками ВАТ «Закарпатобленерго».

Під час перебування на Закарпатті представники компанії відвідали декілька ГЕС, напрям діяльності яких визначає «Закарпатобленерго», в тому числі Теребле-Ріцьку ГЕС. В курортно-оздоровчому комплексі «Синяк» французька сторона ознайомилася з проектом майбутнього туристичного комплексу, а у Виноградові – проектом переробки кукурудзи на біоетанол.

Районний огляд конкурс юних інспекторів руху пройшов на базі восьмої міської школи. Змагались сім команд, а сам конкурс проводився у 5 етапів: спочатку теоретичні знання правил дорожнього руху, конкурс агітбригад юних інспекторів руху, потім змагання юних регулювальників, велоестафета та змагання юних санітарів.

Третє місце в районному огляді-конкурсі - у команди з Великих Ком»ят, друге у підвиноградівців. Переможцями стала команда першої школи, яка і представлятиме наш район на обласному рівні. Учасників та переможців конкурсу було нагороджена не тільки грамотами, але і грошовими преміями.

Відтепер щотижня у четвер юні глядачі Виноградівського телебачення зустрічатимуться з комп»ютерною рибкою ІХТІС. Дитяча програма «Казкове місто» та дитяча програма «Іхтіс. Антивірус для дітей» продовжують свою співпрацю. Як повідомив автор та продюсер «Містечка Надії» та «Іхтіса» отець Юстин, найперше завдання передач залишилось незмінне: виховувати та зміцнювати у дитячій свідомості правила моралі та етики.

Оскільки ми живемо в світі інформаційних технологій, формат «Містечка Надії» змінили на 3D студію. Згодом з Вінниці, де знаходиться мультимедійна християнська «Clara-студія» і де створюється Іхтіс, привезуть великий банер, який розміститься на території римо-католицької церкви із зображенням популярного Іхтіса, який відтепер щотижня розважатиме і виноградівських дітей.


5 травня близько 18.00 год. на ділянці відділу прикордонної служби "Вилок" неподалік від державного кордону з Угорщиною дільничним інспектором прикордонної служби в ході перевірки інформації від громадських формувань в селі Велика Копаня у місцевому готелі було затримано п’ять громадянок Молдови. За словами затриманих їх метою було потрапити до країн Євросоюзу для пошуку кращих умов життя.

В Молдові невідомий чоловік пообіцяв переправити їх до Євросоюзу приблизно за 3 тис. доларів. Спочатку вони офіційно прибули до Одеси, а звідти на автобусі до Закарпаття, де вони поселилися у готелі неподалік від кордону.

Але через деякий час їм зателефонувала невідома особа та сказала, щоб вони поверталися додому, так як у нього не виходить їх переправити через кордон.
Зараз з громадянками Молдови проводяться фільтраційно-перевірочні заходи.


В актовому залі державної податкової інспекції у Виноградівському районі відбулося урочисте нагородження переможців районного конкурсу дитячої творчості на тему "Податки очима дітей. До початку травня приймали роботи до участі у всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «податки очима дітей». У ньому взяли участь діти віком від 6 до 17 років.
Сплачені податки діти малюють як гарні міста, щасливі обличчя людей, охайні села та врожайні поля. Кращі твори мешканців Виноградова та району члени журі відправлять до Ужгорода на другий етап конкурсу. Фінал проводитимуть влітку у Києві. Двоє переможців підсумкового етапу, як і в минулі роки , влітку поїдуть відпочивати на узбережжя Чорного моря.


Публічний договір

Статистика / кабінет абонента

Пошук

������ �����������