Sevlush.net взяв рух до збільшення швидкості та якості !

Sevlush.net закінчує переоснащення своєї технічної бази і починає поетапне збільшення швидкості доступу до мережі Інтернет своїм клієнтам. Метою цього стане продаж 10 Мбіт/сек всього за 99 грн.

З найбільших рушійних сил прогресу є конкуренція. Без неї в любій сфері неминучий застій. Без неї нам не отримати ні якісних товарів і послуг, не мати справедливих цін.

Це розуміють всі, всі крім працівників колишнього монополіста в сфері зв'язку.

Для них конкуренція - це щось неправильне, щось неприроднє.

Вони не розуміють, що ми всі , наші батьки і діди творили для них їх будівлі, їх лінії, їх станції та автомобілі. Це так, не дивуйтесь, при радянській системі перерозподілу зароблені кошти в різних сферах регулярно перенаправлялися в зв'язок. Може дехто скаже, що це було давно - так, але саме тоді для цих незамінних зв'язківців і було створено базу.

Правда, нерозуміючи позитивної дії конкуренції, вони втратили все. Молоді оператори ринку зв'язку дали кращу якість і ціни. І тепер від бувшого монополіста майже нічого не залишилось - тільки надуті щоки. Їх і продати за 5 років не можуть. А з конкурентами вони борються не якістю, не цінами  а вандальними діями.

Sevlush.net відчув це і на собі. Два солдатики один з яких науськує,а другий думає, що командує декілька разів по-варварськи  знищували наші магістралі. Хоча свої комунікаційні шедеври в під'їздах і на горищах категорично не хочуть помічати .

 

Sevlush.net у відповідь на такі дії відповість покращенням умов для кінцевих користувачів і запровадить ряд чудових акцій.

Публічний договір

 

Пошук

������ �����������