Закарпаття онлайн

Результати виборів. м.Виноградів


 Про результати виборів депутатів Виноградівської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі


від районної організації Партії регіонів:
- Сіладі Ольга Мар’янівна;
- Матей Тіберій Адальбертович;
- Кабиш Ігор Васильович;
- Костак Юлія Дезидерівна;
- Гунцелізер Габріел Андрійович;

від районної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»:
- Палчей Василь Васильович;
- Чедрик Михайло Михайлович;
- Савинець Мальвіна Йосипівна;

від міської організації політичної партії «УДАР (Український Демократичнийльянс за реформи) Віталія Кличка»:
- Товт Олександр Олександрович;

від районної організації політичної партії «Фронт Змін»:
- Любка Віталій Володимирович;
- Галмай Ганна Антонівна;

від районна організація Політичної партії «Сильна Україна»:
- Ліспух Всеволод Михайлович;

від районної організації  демократичної партії угорців України:
- Фозекош Йосип Йосипович;

від районної організації політичної партії «Наша Україна»:
- Фабриков Тиберій Григорович;
- Дрошковці Тетяна Юріївна;

від районної організації політичної партії Єдиного Центру:
- Альч Любов Михайлівна;
- Боршош Іван Іванович;

від Виноградівської міської організації «КМКС» Партія угорців:
  - Нодь Клара Тіборівна
  - Кудрон Золтан Емілович
 

Про встановлення результатів виборів у одномандатному виборчому окрузі Виноградівського міського голови

обрати Виноградівським міським головою
БОЧКАЯ Степана Золтановича,
який одержав більшість голосів виборців, які взяли участь у голосуванні відносно інших кандидатів, які балотувалися у цьому виборчому окрузі. 

 Про результати виборів депутатів Виноградівської міської ради в одномандатних мажоритарних виборчих округах

обрати депутатами в одномандатних мажоритарних виборчих округах:
округ №1 – Роман Михайло Михайлович від районної організації Партії регіонів;
округ №2 – Баник Йосип Йосипович від районної організації політичної партії «Наша Україна»;
округ №3 – Зеленяк Василь Васильович від районної організації Партії регіонів;
округ №4 – Чейпеш Марія Іванівна від районної організації Партії регіонів;
округ №5 – Поляк Владислав Миколайович від районної організації Партії регіонів;
округ №6 – Бушко Василь Іванович від районної організації Партії регіонів;
округ №7 – Звір Михайло Іванович від районної організації політичної партії Єдиний Центр;
округ №8 – Гріга Андрій Андрійович від районної організації Партії регіонів;
округ №9 – Ісаєвич Яна Михайлівна від районної організації Партії регіонів;
округ №10 – Сугай Тетяна Григорівна від районної організації Партії регіонів;
округ №11 – Дорчинець Юрій Яношович від районної організації Партії регіонів;
округ №12 – Шерегі Йосип Йосипович від районної організації Партії регіонів;
округ №13 – Фізеші Йосип Йосипович від районної організації Партії регіонів;
округ №14 – Вайда Йосип Адальбертович від районної організації Партії регіонів;
округ №15 – Івашко Артур Іванович від районної організації Партії регіонів;
округ №16 – Русанюк Михайло Михайлович від районної організації «Українська соціал-демократична партія»;
округ №17 – Мисар Василь Михайлович від районної організації Партії регіонів;
округ №18 – Матрунич Іван Іванович від районної організації Партії регіонів;
округ №19 – Телеп’янович Михайло Юрійович від районної організації політичної партії Єдиний Центр,
які одержали більшість голосів виборців, взявших участь у голосуванні відносно інших кандидатів, які балотувалися у даних виборчих округах.
 

Публічний договір

Статистика / кабінет абонента

Пошук

������ �����������