Телебачення в кишені

Сьогодні я розкажу Вам, як можна встановити Online TV на мобільні пристрої з операційною системою Android

На сьогоднішній день більшість планшетних ПК та велика кількість смартфонів працюють на операційній системі Android, і внаслідок цього існує дуже велика кількість програм для даної ОС. Існує декілька способів, як можна дивитися Online TV на Android, але всіх я вам тепер не буду перераховувати. Розглянемо тільки один — найпростіший.

Для цього Вам необхідна програма IPTV 

Яку можна завантажити за цим посиланням, абозавантажити останню версію з Play Market.

Після того, як встановили програму, запускаємо її і вона зразу запитає від Вас, де можна найти файл з списком телеканалів. Файл можна вказати двома способами: або локальний з телефону, або за допомогою URL. Вибираємо другий спосіб, введемо адресу http://192.168.170.1/iptv/playlist.cgi або http://192.168.170.1/iptv/playlist.m3u та натискаємо “Ок”.
І все. Тепер у вас є Onlaine TV! Для тих, у кого виникають труднощі при запуску телеканалів то раджу використовувати сторонні відеопрогравачі такі, як BSPlayer або MX Player. Особливо рекомендую BSPlayer для мобільних пристроїв, в яких частота процесору нижче ніж 1Ghz.

ЗавантажитиMX Player можна тут, або на Play Market тут.

ЗавантажитиBSPlayer можна тут, або на Play Market тут.

Після установки програвача, необхідно вибрати в настройках програми IPTV, в пункті “Проигрывательвидео, щоб вона відкривала телеканали через цей відеопрогравач.

Публічний договір

Статистика / кабінет абонента

Пошук

������ �����������